[ Index ]

PHP Cross Reference of DokuWiki

title

Body

[close]

/lib/plugins/revert/lang/cs/ -> lang.php (source)

   1  <?php
   2  
   3  /**
   4   * @license    GPL 2 (http://www.gnu.org/licenses/gpl.html)
   5   *
   6   * @author Petr Kajzar <petr.kajzar@lf1.cuni.cz>
   7   * @author Robert Surý <rsurycz@seznam.cz>
   8   * @author Martin Hořínek <hev@hev.cz>
   9   * @author Jonáš Dyba <jonas.dyba@gmail.com>
  10   * @author Bohumir Zamecnik <bohumir@zamecnik.org>
  11   * @author Zbynek Krivka <zbynek.krivka@seznam.cz>
  12   * @author tomas <tomas@valenta.cz>
  13   * @author Marek Sacha <sachamar@fel.cvut.cz>
  14   * @author Lefty <lefty@multihost.cz>
  15   * @author Vojta Beran <xmamut@email.cz>
  16   * @author Jakub A. Těšínský (j@kub.cz)
  17   * @author mkucera66 <mkucera66@seznam.cz>
  18   * @author Zbyněk Křivka <krivka@fit.vutbr.cz>
  19   * @author Gerrit Uitslag <klapinklapin@gmail.com>
  20   * @author Petr Klíma <qaxi@seznam.cz>
  21   * @author Radovan Buroň <radovan@buron.cz>
  22   * @author Viktor Zavadil <vzavadil@newps.cz>
  23   * @author Jaroslav Lichtblau <jlichtblau@seznam.cz>
  24   * @author Turkislav <turkislav@blabla.com>
  25   * @author Daniel Slováček <danslo@danslo.cz>
  26   * @author Martin Růžička <martinr@post.cz>
  27   * @author Pavel Krupička <pajdacz@gmail.com>
  28   */
  29  $lang['menu']                  = 'Obnova zaspamovaných stránek';
  30  $lang['filter']                = 'Hledat zaspamované stránky';
  31  $lang['revert']                = 'Obnovit vybrané stránky';
  32  $lang['reverted']              = '%s vrácena do verze %s';
  33  $lang['removed']               = '%s odstraněna';
  34  $lang['revstart']              = 'Obnova stránek začala. Tento proces může trvat dlouho. Pokud
  35  skriptu vyprší čas, budete muset obnovovat po menších blocích
  36  stránek.';
  37  $lang['revstop']               = 'Proces obnovy stránek byl úspěšně dokončen.';
  38  $lang['note1']                 = 'Poznámka: toto vyhledávání je citlivé na velikost písmen';
  39  $lang['note2']                 = 'Poznámka: tato stránka bude obnovena na poslední verzi, která
  40  neobsahovala dané spamové slovo <i>%s</i>.';