[ Index ]

PHP Cross Reference of DokuWiki

title

Body

[close]

/lib/plugins/revert/lang/sv/ -> lang.php (source)

   1  <?php
   2  
   3  /**
   4   * @license    GPL 2 (http://www.gnu.org/licenses/gpl.html)
   5   *
   6   * @author Patrik K Lundberg <patrik.kotiranta.lundberg@gmail.com>
   7   * @author Tor Härnqvist <tor@harnqvist.se>
   8   * @author Per Foreby <per@foreby.se>
   9   * @author Nicklas Henriksson <nicklas[at]nihe.se>
  10   * @author Håkan Sandell <hakan.sandell@home.se>
  11   * @author Dennis Karlsson
  12   * @author Tormod Otter Johansson <tormod@latast.se>
  13   * @author Pontus Bergendahl <pontus.bergendahl@gmail.com>
  14   * @author Emil Lind <emil@sys.nu>
  15   * @author Bogge Bogge <bogge@bogge.com>
  16   * @author Peter Åström <eaustreum@gmail.com>
  17   * @author Henrik <henrik@idealis.se>
  18   * @author Hans Iwan Bratt <hibratt@gmail.com>
  19   * @author Mikael Bergström <krank23@gmail.com>
  20   */
  21  $lang['menu']                  = 'Hantera återställningar';
  22  $lang['filter']                = 'Sök efter spamsidor';
  23  $lang['revert']                = 'Återställ markerade redigeringar';
  24  $lang['reverted']              = '%s återställd till version %s';
  25  $lang['removed']               = '%s borttagen';
  26  $lang['revstart']              = 'Återställningen startad. Detta kan ta lång tid. Om
  27                       skriptet får en timeout innan det är färdigt måste du köra återställningen
  28                       med färre sidor åt gången.';
  29  $lang['revstop']               = 'Återställningen avslutades utan problem.';
  30  $lang['note1']                 = 'OBS: sökningen skiljer på stora och små bokstäver';
  31  $lang['note2']                 = 'OBS: sidan kommer att återställas till den senaste versionen som inte innehåller den angivna söksträngen <i>%s</i>.';